Tisk ZAKÁZÁN !!!
 
Na hlavní stranu
 
   Copyright © EuroTrans 2004
   Webdesign - P. H.

 


 
 
 

Výrobě, vývozu a dovozu autodoplňků je v naší firmě věnována veliká pozornost. Toto zcela rovnocenné odvětví ostatních námi poskytovaných produktů a služeb je jejich nedílnou součástí od počátku vzniku firmy.

Po více než 13-ti létech práce v oboru jsme absolutními specialisty výroby nosičů registračních značek (dříve SPZ), jejichž inovativní technická řešení a prvotřídní kvalita daleko překračují český standard a trh. NOVINKOU je nyní označení jakéhokoliv typu nosiče RZ resp. SPZ čárovým kódem EAN, dodávané na přání zákazníka.

Snažíme se rychle si osvojit nové technologie a uvést je do praxe. Příkladem jsou 3D akrylátové etikety, štítky a nápisy, které i přes to, že se jedná o relativně mladé odvětví, si nacházejí stále širší uplatnění mezi ostatními autodoplňky. Použití nejnovějších postupů - počítačem řízené výrobní linky - umožňuje při opakovaných objednávkách vyvolání dat našich klientů, jejich přenesení do výrobního procesu a tím snížení nákladů na novou výrobu, což se samozřejmě pozitivně odráží i v našich prodejních cenách.